CHCETE PŘESTAT KOUŘIT

A HLEDÁTE ÚČINNOU METODU?

 1.     Jednorázový zákrok eliminující potřebu kouření
 2.     Bezbolestná metoda bez léků
 3.     Vysoká úspěšnost – až 80%
 4.     Bez vedlejších účinků

 

NABÍZÍME VÁM ŠANCI:
BIOREZONANCI

 


   

Biorezonanční metoda pro odvykání kouření (antinikotinová terapie) je řazena spolu s akupunkturou a homeopatií mezi alternativní medicínu.

 • - Biorezonance se v průběhu praxe osvědčila jako vysoce úspěšná metoda odvykání kouření.
 • - Biorezonance je v našich centrech prováděna pomocí přístroje BICOM Optima
 • - Toto zařízení splňuje veškeré normy pro provoz a je s úspěchem využívané ve zdravotnictví v mnoha evropských státech.
 • - Jedná se o nejmodernější přístroj v EU
 • - Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je úspěšnost až 80%.

 

Jak to funguje?

Když kouříte, Váš organismus si zvyká na to, že se do Vašeho těla dostává nikotin. Pokud náhle kouřit přestanete, potřeba nikotinu spustí signály, že se tělo ocitlo ve stavu nikotinového hladu a dostaví se chuť na cigaretu a abstinenční reakce.


Cílem biorezonanční metody je tento signál eliminovat. Na základě zvoleného programu je elektrodami, které drží klient v ruce, snímán signál. Díky vzorku nikotinu je signál rozdělen na část harmonickou a patologickou. Část patologická je pomocí inverze zrcadlově obrácena a původní rušivé signály, které vyvolávají nikotinový hlad u kuřáka, jsou tímto eliminovány. Dochází k potlačení nikotinového hladu (čili potlačení chuti na cigaretu) a k odblokování  fyzické závislosti na cigaretách (čili potlačení abstinenčních reakcí).

 • Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus.

Metoda odvykání kouření pomocí biorezonance

 

Počítačová metoda je prováděna moderní technologií pomocí terapeutického přístroje BICOM OPTIMA, který pracuje na bázi elektromagnetického působení.

Toto zařízení je s úspěchem využívané v zahraničí, převážně v Německu. Metoda nemá negativní účinky na organismus. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je prokázána úspěšnost až 80%.

Každý klient přinese nedopalek cigarety, který je vložen do detekční elektrody elektromagnetického rehabilitačního přístroje BICOM OPTIMA pro provedení analýzy. Na základě této analýzy vysílá přístroj zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu, která působí na okolí chuťových buněk. Tímto dochází k potlačení tzv. nikotinového hladu. Nedoporučujeme před terapií jakkoliv kouření omezovat.

Celý proces trvá cca 45 min., je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák. Chuť na nikotin mizí ihned nebo nejpozději do několika hodin po sezení.

Přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť protinikotinový zákrok neodstraní motorické reflexy - rituály, které si každý kuřák vypěstoval v průběhu kouření (např. káva + cigareta).
Berte, prosím, biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.

V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně zdarma do 30-ti dnů, pro další návštěvu použijte předaný registrační kupón.

Upozornění
Biorezonanční metoda se nedoporučuje – těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem a v případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Pokud jste se rozhodli antinikotinovou terapii vyzkoušet je důležité se předem telefonicky objednat.

 

Ceny:

- Konzultace ZDARMA

- cena antinikotinové terapie pro jednu osobu je 1100,– Kč

- v rámci terapie je aplikován čip, který slouží k prodloužení působení účinků terapie. Cena 100,- Kč

- bonus: opakovaná terapie do 30 dnů ZDARMA

 

 

 
 • Kontakt:

  Ing. Elena Skupníková

  tel: 724 728 411

 • Poradna:
 • Stanislavského 11/6
 • Ostrava - Svinov
 • 721 00